وبلاگ - آخرین اخبار

اطلاعیه : تعطیلی کلاسهای حضوری مدارس از۱۳ آبان ۱۳۹۹ هدت ۱۰ روز

ایسنا/اصفهان سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: در کلان‌شهر اصفهان از فردا فعالیت مشاغل ۳ و ۴، مدارس، آموزشگاه‌ها و زبان‌سراها به مدت ۱۰ روز تعطیل هستند.
حجت‌الله غلامی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص آخرین محدودیت‌های کرونایی، اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا محدودیت‌ها علاوه بر پنج شهرستان قبلی در ۳ شهرستان کاشان، شهرضا و مبارکه نیز اعمال می‌شود که بر این اساس فعالیت گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ به مدت یک هفته محدود و متوقف می‌شود.
وی افزود: در کلان‌شهر اصفهان که شامل بهارستان و سپاهان شهر هم می‌شود از فردا ۱۳ آبان به مدت ۱۰ روز فعالیت مشاغل ۳ و ۴ محدود و تعطیل می‌شود. همچنین تردد خودروهای غیر بومی به کلان شهر اصفهان از امشب تا ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۶ آبان ممنوع می‌شود و پنج ورودی که قبلاً کنترل می‌شد و شامل ورودی‌های شاهین‌شهر، نجف‌آباد، مبارکه، فولادشهر و محور نائین- سگزی به اصفهان بود مجدداً کنترل شدید می‌شود.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان با بیان اینکه برای متخلفان ترددها جریمه ۵۰۰ هزار تومانی اعمال می‌شود، گفت: همچنین برای خروج خودروهای بومی از کلان‌شهر اصفهان به شهرهای دیگر هم همین محدودیت‌ها در نظر گرفته شده است.
غلامی تصریح کرد: یک سری مشاغل محدودیت دارند و برخی مشاغل به کل ممنوع می‌شوند. برای مثال تالارها تعطیل خواهند بود. مدارس نیز از فردا به مدت ۱۰ روز به طور کامل تعطیل خواهند بود و هیچ آموزش حضوری نخواهیم داشت. مراکز آموزشی، زبان سراها، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌های تخصصی و هنرستان‌ها نیز از فردا تا ۲۳ آبان تعطیل خواهند بود.

باتوجه به مطالب بالا آموزش غیر حضوری در شاد همچنان ادامه دارد وهنرجویان ومعلمان در گروههای درسی شاد به آموزش ادامه میدهند
به امید سلامتی و
موفقیت همه عزیزان
مدیریت هنرستان معتمدی

هنرستان کاردانش معتمدی

آدرس: اصفهان، خيابان جی، چهار راه اريسون، خيابان توحيد، جنب بانک ملی، خيابان مهر

تلفن: ۳۵۲۲۰۰۱۱-۰۳۱

ایمیل: info@motamedi24.ir

شبکه‌های اجتماعی

کانال آپارات معتمدی Telegram free icon  صفحه اینستاگرام معتمدی

طراحی و توسعه توسط رشته کامپیوتر کاردانش معتمدی