درباره ما

درباره هنرستان کاردانش معتمدی

هنرستان پسرانه کاردانش معتمدی در استان اصفهان و زیر نظر آموزش و پرورش ناحیه ۶ (ناحیه جی) فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرد. این هنرستان توسط یک فرد خیر به نام آقای رضا معتمدی تاسیس و به بهره برداری رسید؛ که نسبت به سایر هنرستان‌های نواحی دیگر بافت جدیدی دارد و از کارگاه‌ها و تجهیزات به روز و مناسبی برخوردار است. مدیر فعلی هنرستان آقای مهندس علیرضا پدرام هستند که از سال ۱۳۹۶ مدیریت معتمدی به ایشان واگذار شد و از این تاریخ تا به امروز هنرستان تغییرات عمده‌ای در جهت رشد و پیشرفت به خود دیده است. ایشان با رویکردی کاملا نوین و ساختارشکنانه به دنبال تغییر نگرش عموم در مورد هنرستان و کاردانش و تشویق هنرجویان با استعداد و ممتاز به ثبت نام در این هنرستان به منظور تقویت بنیادین تولید و صنعت هستند. ایشان از همان بدو ورود موفق شدند با اقدامات موثر و با همکاری کادر هنرستان، جایگاه معتمدی را به حدی برسانند که تنها از دانش آموزان برتر منطقه از لحاظ استعداد و یا دانش آموزان با معدل و انضباط بالا ثبت نام صورت پذیرد. برخی از پیشرفت‌های معتمدی از زمان مدیریت جدید تاکنون عبارتند از: ۱- طراحی و توسعه سامانه “حاضرباش” که در رسانه‌های مختلف کشور به آن اشاره شده است و به کمک آن می‌توان کلیه امور مربوط به حضور و غیاب و ارتباط لحظه‌ای با اولیاء هنرجویان را به صورت نرم افزاری و از طریق تلفن همراه انجام داد. ۲- طراحی و توسعه وب سایت هنرستان به منظور اتوماسیون سازی کلیه امور مربوط به ثبت نام هنرجو و امور اداری. ۳- ساخت آسانسور مینیاتوری با ابعاد یک هزارم با PLC به عنوان پروژه درسی هنرجویان به عنوان مدل آموزشی ۴- پروژه ساخت جاروبرقی قدرتمند توسط هنرجویان معتمدی ۵- پروژه ساخت یخچال و آب سرد کن توسط هنرجویان ۶- ساخت بخاری‌های برقی ۷- ساخت نورافکن‌های LED کم هزینه ۸- ساخت و تولید تابلوهای LED و پروژه‌های دیگری مانند دستگاه CNC و جاروبرقی هوشمند که در دست اقدام هستند. لازم به ذکر است مدیریت و معاونت فنی هنرستان اهمیت ویژه‌ای به کشف و حمایت از استعدادهای هنرستان می‌دهند؛ تا جایی که پس از برگزاری جلسات امکان سنجی به منظور بررسی طرح‌ها و اختراعات هنرجویان، تا حد امکان از طرح‌های مطرح شده حمایت تشویقی، مالی و فنی صورت می‌گیرد تا طرح به مرحله ساخت برسد.

معتمدی در یک نگاه

مدیریت هنرستان

نام و نام خانوادگی: مهندس عبدالرحیم صفاهانی

مدرک تحصیلی: کارشناسی تکنولوژی الکترونیک

راه‌های ارتباطی: safahani@motamedi24.ir

هدف: آموزش  همراه با پروژه های کاربردی 

شعار: هنرستان مجهز -هنرجوی مستعد – آموزش کاربردی

دستاوردها:آموزش کاربردی منجر به یادگیری مهارت موثر می شود وهنرجویان بعداز اخذ دیبلم می توانند از این مهارت در کسب درآمد وورود به دانشگاه استفاده کنند

ویژگی‌های شخصیتی: از ویژگی‌های بارز ایشان می‌توان به تخصص  و انگیزه و انرژی زیاد، صبور وآرام -روحیه سازندگی، نظم و انضباط،  تلاش زیاد و اراده قوی اشاره کرد. تخصص ایشان جهت دهی و استفاده صحیح از تمام پتانسیل موجود است. ایشان با عشق و علاقه‌ای که به کارشان دارند، به معنای واقعی خود را وقف معتمدی کرده‌اند و تعطیلی و استراحت برای ایشان معنایی ندارد.

معاونت فنی

نام و نام خانوادگی: مهندس سید محسن درخشنده

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد برق

راه‌های ارتباطی: darakhshakdeh@motamedi24.ir

هدف: ایجاد تغییرات راهبردی واستفاده از بهترین تجهیزات وآموزش کاربردی

ویژگی‌های شخصیتی: ایشان هسته فنی و پژوهشی هنرستان هستند. در نگاه اول متوجه شخصیت بسیار محترم ایشان خواهید شد که همواره پیگیر پیشرفت‌های هنرستان هستند. ایشان با تجربه زیاد علمی و سازنده به خوبی می‌دانند که ابزارهای لازم برای تبدیل معتمدی به یکی از هنرستان‌های برتر کشور چیست؛ و همین بینش و تصمیمات صحیح بوده است که هم اکنون هنرستان معتمدی را در جایگاهی قرار داده است که فقط افرادی را ثبت نام می‌کند که از نظر درسی و انضباطی جزو برترین‌های منطقه هستند.

معاونت آموزشی

محسن کیانینام و نام خانوادگی: مهندس محسن کیانی

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس الکترونیک

راه‌های ارتباطی: kiani@motamedi24.ir

هدف: 

ویژگی‌های شخصیتی: ایشان بسیار منطم وصبور هستند وبا حوصله زیاد همه موارد مربوط به هنرجویان راثبت میکنند

ایجاد نظم و هماهنگی در یک هنرستان با حدود ۳۶۰ هنرجو و ۴۰هنرآموز و دبیر نیازمند شخصی است که تجربه، تخصص و قابلیت‌های لازم را داشته باشد؛ که آقای مهندس کیانی به خوبی توانسته‌اند توانمندی خود در این زمینه را در این چند سال ثابت کنند. لازم به ذکر است هنرستان معتمدی جزو معدود هنرستان‌هایی است که در آن هنرجویان ملزم به پوشیدن یونیفرم هستند که این مورد نظم و هماهنگی را بالا برده و بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است و هنرستان معتمدی این دستاورد را مدیون آقای مهندس کیانی است.

معاونت پرورشی

نام و نام خانوادگی: 

مدرک تحصیلی: 

راه‌های ارتباطی: izadian@motamedi24.ir

هدف: 

ویژگی‌های شخصیتی: 

معاونت اجرایی

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

نام و نام خانوادگی: مهندس هادی حسینی

مدرک تحصیلی: فوق لیسانس برق

راه‌های ارتباطی: hosini@motamedi24.ir

هدف: معاون اجرایی

ویژگی‌های شخصیتی: ایشان فردی بسیار با شخصیت وبا وقار وبسیار آرام ویباشند ودر عین حال دقت بسیار بالایی در ثبت پروندهها ونمرات دارند ..از ویژگیهای بارز ایشان که زبانزد هنرجویان وهمکاران است با وقار بودن و متین و با حوصله بودن در مواجهه با مسایل میباشد. 

سرپرست بخش

حسینعلی خالقی
نام و نام خانوادگی: مهندس حسینعلی  خالقی

ویژگی‌های شخصیتی: ایشان به عنوان فردی با تجربه وبا معلومات، کاملا فنی و البته کمی شوخ به خوبی توانسته‌اند هنرستان معتمدی را همیشه پویا و آماده نگه دارند. هنرستانی به وسعت معتمدی با تنوع رشته زیاد و انتظارات بالا قطعا به چنین فردی نیاز دارد؛ کسی که اجازه نمی‌دهد کوچک‌ترین مشکل فنی و درسی ومباحث اتوماسیون اداری از چشم او دور بماند.

سرپرست بخش

نام و نام خانوادگی: مهندس ناصر ستاری

ویژگی‌های شخصیتی: ایشان در امور هماهنگی گروه مکانیک خودرو را دارند و به عنوان سزپرست بخش مکانیک بسیار فنی وبا حوصله وجدیت در امر اموزش هنرجویان در کارپاههای مکانیک هنرستان نظارت میکنند.

سرپرست بخش

نام و نام خانوادگی: مهندس محمدرضا ظهوریان

ویژگی‌های شخصیتی: محترم، مرتب و صبور.متعهد ومتخصص. این‌ها صفات بارز ایشان میباشد. آقای مهندس ظهوریان سرپرست دپارتمان برق هستند و همواره با احترارم ویژه‌ای که برای هنرجویان قائل هستند جایگاه ویژه‌ای بین آن‌ها دارند. با توجه به تنوع رشته‌ای معتمدی که بیشتر به شاخه برق گرایش دارد، سرپرست این بخش باید توانایی‌های زیادی برای مدیریت آن را داشته باشد؛ که آقای مهندس ظهوریان به خوبی توانسته‌اند این بخش را کنترل و مدیریت کنند.

انباردار

نام و نام خانوادگی: مهندس سیدد حسن حسینی

ویژگی‌های شخصیتی: ایشان در امورانبار مرکزی هنرستان فعالیت میکنند از ویژگیهای بارز ایشان تعهد ووفت شناسی ونظم وانظباط  و صبر وحوصله بسیار بالا در برخورد با هنرجویان با وجود مشغله زیاد میباشد

هنرستان کاردانش معتمدی

آدرس: اصفهان، خيابان جی، چهار راه اريسون، خيابان توحيد، جنب بانک ملی، خيابان مهر

تلفن: ۳۵۲۲۰۰۱۱-۰۳۱

ایمیل: info@motamedi24.ir

شبکه‌های اجتماعی

کانال آپارات معتمدی Telegram free icon  صفحه اینستاگرام معتمدی

طراحی و توسعه توسط رشته کامپیوتر کاردانش معتمدی